Mäklare

Mäklare

Söker du bostad? Här finns mäklare i Älmhult samlade.

Allbo Nordica Mäklarhus AB

Kontaktperson: Ralf Kurschel
Postadress: Torngatan 4 B, 343 31 Älmhult
Telefon: 0476-217 68
Mobiltelefon: 070-398 70 07
E-post: ralf@allbonordica.se
Hemsida: www.allbonordica.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Areal

Kontaktperson: Ulf Brogren
Postadress: Honnörsgatan 26, 352 36  Växjö
Telefon: 0470-55 29 10
Mobiltelefon: 072-731 41 00
E-post: ulf.brogren@areal.se

Kontaktperson: Daniel Nordin
Postadress: Storgatan 3, 341 30 Ljungby
Telefon: 0372-440 20
Mobiltelefon: 0733-44 02 04
E-post: daniel.nordin@areal.se
Hemsida: www.areal.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Fastighetsbyrån

Postadress: Norra Esplanaden 13, 343 30  Älmhult
Hemsida: www.fastighetsbyran.se/almhultlänk till annan webbplats

Kontaktperson: Johan Hesselstedt
Telefon: 0476-155 39
Mobiltelefon: 070-545 55 39
E-post: johan.hesselstedt@fastighetsbyran.se

Kontaktperson: Hanna Olofsson
Mobiltelefon: 0721-885 539
E-post: hanna.olofsson@fastighetsbyran.se

Kontaktperson: Thomas Dahl
Telefon: 0433-123 33
Mobiltelefon: 0702-646 170
E-post: thomas.dahl@fastighetsbyran.se

GränsMäklaren Norra Skåne - Kronoberg

Kontaktperson: Kenth Ståhl
Postadress: Gärdesgatan 24 A, 343 32  Älmhult
Telefon: 0476-138 33
Telefax: 0476-138 33
Mobiltelefon: 0707-91 38 33
E-post: gransmaklaren-stahl@tele2.se
Hemsida: www.ekeby.cclänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster, svenskatorp.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Kronobergs Fastighetsbyrå

Postadress: Dalbogatan 16, 343 36  Älmhult
Telefon: 0476-146 91
Telefax: 0476-125 57

Länsförsäkringar Fastighetsförmedling

Besöksadress: Norra Esplanaden 11, 343 30 Älmhult
Postadress: Box 168, 343 22 Älmhult

Kontaktperson: Fredrik Byrskog
Telefon: 0476-565 70
Mobiltelefon: 0722-322 378
E-post: fredrik.byrskog@lfkronoberg.se
Hemsida: www.lansfast.se/almhultlänk till annan webbplats

Smålands Fastighetsbyrå AB

Kontaktperson: Christer Stjernfeldt
Mobiltelefon: 070-555 18 80
Kontaktperson: Johanna Samuelsson
Mobiltelefon: 073-503 10 47

Postadress: Norra Esplanaden 10, 343 30  Älmhult
Telefon: 0476-120 00
E-post: info@smalandsfastighetsbyra.se
Hemsida: http://smalandsfast.capitex.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Svensk Fastighetsförmedling AB

Kontaktperson: Jeanie Wehlin
Mobiltelefon: 0701-42 36 09
E-post: jeanie.almhult@svenskfast.se
Kontaktperson: Emma Hultner
Mobiltelefon: 0708-27 68 98
E-post: emma.almhult@svenskfast.se

Postadress: Norra Esplanaden 6, 343 30  Älmhult
Telefon: 0476-120 50
Telefax: 0476-120 58
Hemsida: www.svenskfast.selänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att surfa vidare accepterar du dessa cookies.